Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky MATEMAT. KLOKANA 2017

20. 3. 2017

V pátek 17.3. se děti naší třídy účastnily celostátní soutěže MATEMATICKÝ KLOKAN. V průběhu 60 minut řešily 24 nestandartních matematických úloh. Jejich zadání najdete na www.matematickyklokan.cz  spolu s výsledky v horní liště pod trojúhelníkem SBORNÍKY. Dětem jsem dnes vrátila zpět jejich vyplněné tabulky s odpověďmi.

A jak si děti vedly v rámci naší třídy?

1. místo obsadila NELINKA SLAVÍKOVÁ, které patří veliká gratulace yes k získaným 115 bodům ze 120 (23 správně zodpovězených úkolů). Tímto se umístila i mezi žáky čtvrtých a pátých tříd na nejlepším místě.

2. místo patřilo KARIN MOTÁŇOVÉ, která také výborně zabodovala yes (97 bodů)

3. místo obsadila TEREZKA VOPALECKÁ s 83 body yes

Bramborovu medaily a neoblíbené 4. místo patřilo DAVIDU ŠMÍDOVI yes

5. místo: VIKY POŘÍZKOVÁ yes

Gratuluji ještě jednou a hodně úspěchů při dalším počítání za rok

(to už budete BENJAMÍNI wink).

Pí uč. Jitka N.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář